انتشار دومين شماره سالنامه ايراني داوري

  • نوشته شده در : 1398/09/05
  • 0 دیدگاه
  • تعداد بازدید : 1171

دومین شماره سالنامه ایرانی داوری منتشر شد. در این شماره مقالاتی از دکتر محسن محبی، دکتر مجتبی اصغریان، دکتر محمد علی بهمئی، سرکار خانم مینا معینی، دکتر عبدالله خدابخشی، دکتر میرشهبیز شافع و دکتر مصطفی السان و دکتر سید محمد طباطبایی نژاد منتشر شده است.

 اولین شماره سالنامه ایرانی داوری در سال 1396 چاپ و منتشر گردید. این سالنامه اولین نشریه تخصصی در زمینه داوری در داخل کشور بود که با استقبال فراوان مخاطبین مواجه شد.

توجه و تشویق اساتید و متخصصین، عوامل مرکز را بر آن داشت تا شماره دوم سالنامه را نیز تهیه و روانه بازار نمایند. دقت در انتخاب محتوی موجب شد تا شماره دوم با تاخیر و در سال 1398 منتشر گردد.

با توجه به نمونه‌های بین المللی و در ادامه رویه پیشین، این شماره نیز شامل مقالات و آرای داوری است.

در این شماره مقالاتی از اساتید برتر حوزه داوری منتشر شده است. بحران مشروعیت در داوری‌های سرمایه گذاری بین المللی، شرط انکار بهره مندی از مزایا در رویه داوری سرمایه گذاری، معیار تمایز داوری و کارشناسی، تامین مالی ثالث در داوری تجاری بین المللی و آیین و فرآیند داوری الکترونیکی از جمله عناوینی هستند که در آخرین شماره می‌خوانید.

جهت ملاحظه فهرست فارسی اینجا کلیک کنید.

بعلاوه، منتخبی از آرای داوری صادره در مرکز به زبان فارسی و انگلیسی نیز در این شماره منتشر شده است. یکی از وجوه تمایز شماره اول و دوم سالنامه درج آرای داوری تجاری بین المللی به زبان انگلیسی است که جهت اشنایی دانشجویان و حقوقدانان جوان با داوری تجاری بین المللی به این مجموعه افزوده شده است.

جهت ملاحظه فهرست انگلیسی اینجا کلیک کنید.

علاقمندان می‌توانند جهت تهیه سالنامه به انتشارات موسسه مطالعات و پژوهش‌های حقوقی شهردانش مراجعه نمایید.