کنفرانس تخصصي در خصوص کنوانسيون سنگاپور

  • نوشته شده در : 1398/07/20
  • 0 دیدگاه
  • تعداد بازدید : 999

کنفرانس تخصصی با موضوع کنوانسیون سازمان ملل درباره موافقتنامه های حل وفصل اختلافات بین المللی ناشی از میانجیگری برگزار می شود.

 

کنفرانس تخصصی با موضوع کنوانسیون سازمان ملل درباره موافقتنامه‌های حل وفصل اختلافات بین المللی ناشی از میانجیگری در روز سه شنبه 23 مهرماه 1398 در محل سالن شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد. اشخاص متنوعی از بخش ‌های خصوصی، دانشکده‌های حقوق برتر و بخش‌های عمومی از جمله دولت و قوه قضاییه در این کنفرانس سخرانی خواهند کرد. کنفرانس در سه بخش برگزار خواهد شد. پانل اول به جایگاه حقوق موافقتنامه‌های بین المللی ناشی از میانجیگری خواهد پرداخت. پانل دوم فرصت‌ها و چالش‌های کنوانسیون را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد و بخش سوم زیرساخت‌ها و رژیم حقوقی کنوانسیون را ارزیابی خواهد نمود. دکتر محسن محبی دبیرکل مرکز داوری ایران نیز در این کنفرانس شرکت و در بخش دوم سخنرانی خواهند نمود. برنامه تفصیلی کنفرانس به شرح ذیل می‌باشد: 

 

لازم به ذکر است که مرکز داوری اتاق  ایران که یکی از حامیان این همایش ملی و بزرگ است، از سازمان‌های داوری پیشگام در زمینه میانجی گری بوده و   تنها نهاد حل و فصل اختلاف در ایران است که قواعد میانجی گری را با توجه به استاندارد‌های بین المللی و رویه سازمان‌های پیشرو تهیه و منتشر کرده است. 

حضور اساتید،حقوقدانان، پژوهشگران، وکلا و دانشجویان بدون ثبت نام و بصورت رایگان می‌باشد.